Haritaevi | Havacılık
21826
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-21826,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.5.2,menu-animation-underline-bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Havacılık

Neler Yapıyoruz?

Havacılık sektöründe; Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü (SHGM) ve Milli Savunma Bakanlığı (MSB) mevzuatına uygun “Gölgeleme Çalışması” ve “Havacılık Çalışması” uygulamalarını gerçekleştiriyoruz.

 

– Daha sağlıklı bir kent için, Belediye vb. yerel yönetimlerin istediği kompleks mekansal analizlere dayalı tematik vektör, raster vb. altlıkları üretiyoruz.

 

-“Etki Analizi”, “Noktasal Görür Görmez Analizi”, “İsabet Tahmini” , “Atış – Vuruş Optimizasyonu” , “En Kısa Yol Analizi”, “Güzergah Optimizasyonu” vb. ileri matematiksel yorumlamalar yapıyor ve haritalar üretebiliyoruz.

– Vatandaşların sahip oldukları taşınmazlarda, Mania Planı’ndan doğan yükseklik kısıtlamalarının / haklarının tespit edilmesini sağlıyoruz.

 

– Müteahhitler veya arsa sahipleri için kritik önemde olan; kat adedi ve yükseklik hesaplarının kamu kurumlarınca denetlenmiş ve onaylanmış olmasını sağlıyoruz.

 

– Havalimanı İşletmecileri için; standardizasyona uyum, tasarım ve müşavirlik hizmetleri sağlıyoruz.
– Enerji sektörü için; Rüzgar Enerji Santrali (RES) Türbinleri veya Güneş Enerji Santralleri (GES) CNS etkileşimlerini analiz ediyoruz.

 

– Havacılık otoriteleri için; ölçüm, analiz, trafik tahmin vb. müşavirlik hizmetleri sağlıyoruz.

 

– Sistem ve yazılım geliştirebiliyoruz; sürekli içerik üretebiliyoruz.

 

Daha ayrıntılı bilgi için lütfen; www.maniagolgeleme.com ve www.maniabilir.com sitemizi ziyaret ediniz.

Neden Biz?

– SHGM’nin Havacılık Çalışmaları Uzman Kuruluş yetki belgesine sahip Türkiye’deki İLK KURULUŞ biziz.

 

– Türkiye’de Havacılık Emniyeti konusunda bütün ekibini eğitmiş İLK VE TEK mühendislik şirketi biziz.

 

– ISO9001 Kalite ve ISO27001 Bilgi Güvenliği yönetim sistemlerine sahip şirket biziz.

 

– Yabancı ve yerli yazılımları sorunsuz entegrasyonla kullanabilen ve aynı zamanda web tabanlı sistemler geliştirebilen şirket biziz.

 

– Sivil, karma ve askeri havalimanlarında uluslararası ve ulusal standartlara uygun en fazla sayıda; analiz, tasarım ve proje çalışan şirket biziz.

 

Referanslarımız için lütfen; https://www.maniagolgeleme.com/#referanslar sayfamızı ziyaret ediniz.