Haritaevi | Havacılık
21826
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-21826,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.5.2,menu-animation-underline-bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Havacılık

Havacılık sektöründe; Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü (SHGM) ve Milli Savunma Bakanlığı (MSB) mevzuatına uygun “Gölgeleme Çalışması” ve “Havacılık Çalışması” uygulamalarını gerçekleştiriyoruz.

 

– Daha sağlıklı bir kent için, Belediye vb. yerel yönetimlerin istediği kompleks mekansal analizlere dayalı tematik vektör, raster vb. altlıkları üretiyoruz.

 

-“Etki Analizi”, “Noktasal Görür Görmez Analizi”, “İsabet Tahmini” , “Atış – Vuruş Optimizasyonu” , “En Kısa Yol Analizi”, “Güzergah Optimizasyonu” vb. ileri matematiksel yorumlamalar yapıyor ve haritalar üretebiliyoruz.

 

– Vatandaşların sahip oldukları taşınmazlarda, Mania Planı’ndan doğan yükseklik kısıtlamalarının / haklarının tespit edilmesini sağlıyoruz.

 

– Müteahhitler veya arsa sahipleri için kritik önemde olan; kat adedi ve yükseklik hesaplarının kamu kurumlarınca denetlenmiş ve onaylanmış olmasını sağlıyoruz.

 

Daha ayrıntılı bilgi için lütfen; www.maniagolgeleme.com sitemizi ziyaret ediniz.