Haritaevi | Değerleme
21823
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-21823,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.5.2,menu-animation-underline-bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Değerleme

SPK Lisanslı Taşınmaz Değerleme (Gayrimenkul Ekspertiz) şirketlerinde ve banka ekspertiz birimlerinde en yaygın yazılım olan INVEX için Ar-Ge sürecinde, şirketimiz de görev almıştır. Türkiye’nin gerçek bir milli başarı öyküsü olan, gurur duyduğumuz bu projenin telif hakları, artık tamamen yazılım üreticisi firmaya aittir.

 

Türkiye’de Taşınmaz Değerleme Sektörü’nde ilk ve tek, online karşılaştırmalı rapor hizmeti veren web uygulaması www.valexma.com şirketimizin marka tescilli projesidir.

 

Hürriyet Emlak, 2013 yılından itibaren, şirketimiz işbirliğinde geliştirilen ürünleri kullanılmaktadır.

 

 

 

Şirketimiz, mühendisler/mimarlar/müteahhitler tarafından taşınmaz değerleme içeren ihaleli işlerde, zaman ve kaynak tasarrufu gerektiren teknolojik çözümler ve 3D mekansal analizler için emsalsiz ürün ve hizmetler gerçekleştirmektedir. Bir örnek olarak Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Modernizasyon Projesi kapsamında gerçekleştirdiğimiz Küme/Toplu Değerleme broşürümüzü inceleyebilirsiniz.