Haritaevi | Hakkımızda
18859
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-18859,page-parent,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.5.2,menu-animation-underline-bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Şirketimiz, mekansal bilgi sistemlerinin farklı uygulama konularına eğilmek üzere 2006 yılında Ankara’da kurulmuştur.

Başta mülkiyet verileri olmak üzere; araziden toplanan sözel veriler ile mekansal veriler arasında bağ kuran projelerle ilgiliyiz.

Özellikle mühendislik ve planlama sektörüne farklı kaynaklardan veriler ile coğrafi analiz çözümleri sağlarız. Haritalanmış bilgiler ile haritalanması gereken verileri veritabanlarında birleştirip farklı biçimlerde kullanıcılara sunabilmek bizi memnun eder.

– Havacılık ile Birlikte Kadastro Bilgisi
– Belediye, Kamu tecrübesi
– Yazılım ve CBS Veri İşçiliği
– Literatür ve Dil Hakimiyeti
– Sektörde İlk / Tek Projeler
– Multidisipliner Ekip
– Alanlarında Otorite Sayılan Akademik Danışmanlar
– Ulusal ve Uluslararası İşbirliği

Büyük verilerle uğraşmaktan korkmayız. Yüzlerce tabloyu, milyonlarca satırı, sayfalarca kodu bir orkestra gibi yönetip, son kullanıcımıza rafine edilmiş bilgiler sunmaya çalışırız.
Mevcut yazılımlarda gördüğümüz boşlukları giderecek, MIS / GIS iş fikirlerimizle özellikle mühendislik, gayrimenkul ve yönetişim alanlarında inovatif ürünler geliştirmek üzere 2012 yılından itibaren Cyberpark’ta çalışıyoruz.

YÖNETİCİLERİMİZ
team_image

Özgür KARATAŞ (Yönetici / Hissedar)

1978 Kocaeli doğumludur. Şirket kurucu ortağıdır. Evli ve iki çocuk babasıdır.

team_image

Seyfettin ÖZYURT (Teknik Müdür / Hissedar)

1978 Tokat doğumludur. Şirket ortağıdır. Harita ve Havacılık alanlarında uzmandır. Evlidir.

EKİBİMİZ
YÖNETİM SİSTEMLERİMİZ

Şirketimiz, İnternet Portalları ve Mobil Uygulamalar, Bilişim Hizmetleri, Bilgisayar Programları, Basılı veya Dijital Harita veya Mekansal Bilgilerin Üretimi, Gayrimenkul Değer Tahminleri veya Endeksleri, Havacılık Çalışmaları, Havacılık Teknolojileri, Mühendislik Analizleri veya Hizmetleri kapsamında ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerine sahiptir.

KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ

ISO 9001:2015

BİLGİ GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ

ISO 27001:2013